Pevski zbori v župniji Moravče

V naši župniji smo ponosni, da se lahko pohvalimo z bogato glasbeno in pevsko dejavnostjo. V petih zborih prepeva skupno prek 100 pevcev in pevk od prvega razreda osnovne šole pa vse do zadnjega letnika Univerze za tretje življenjsko obdobje.

Zbori redno prepevajo pri bogoslužju, obogatijo tudi druge župnijske dogodke ter se radi odzovejo tudi na povabila od drugod.

Vsako leto v juniju se zbori predstavijo na reviji pevskih zborov v cerkvi Marije Kraljice angelov na Drtiji. Takrat se predstavi utrinek celoletnega dela, pevci pa tako s pesmijo in druženjem sklenejo pevsko sezono.

Vabimo vas, da obiščete spletne strani naših zborov. Če vas veseli prepevanje in dobra družba, vas vabimo, da se kateremu od zborov pridružite še sami. Pevci, zborovodje in organisti vas bodo zelo veseli!

Združeni pevski zbori na Drtiji