Avtor: Župnija Moravče Objavljeno: 29. 11. 2015

Prihaja sveti Miklavž!

Dragi otroci, vse bolj se bliža god prav posebnega svetnika!

Že odštevate dni (in predvsem noči) do godu svetega Miklavža? Sveti Miklavž se vas gotovo že veseli in si pridno beleži vsa vaša dobra dela. Pri tem mu z veseljem pomagajo njegovi angeli, seveda pa tudi parklji prežijo na vse, kar niste najlepšega naredili drugim...

Sveti Miklavž je tudi letos obljubil, da pride v soboto, 5. decembra ob 15.00 uri v našo župnijsko cerkev. Vsi mlajši otroci, predšolski in veroukarji 1., 2. in 3. razreda ste še posebej vabljeni na srečanje z Miklavžem, saj je za vse pripravil lepa darila. Mladi igralci so za vas pripravili poučno igrico, Zvončki pa vas bodo razveseljevali s petjem. Starši, pripeljite svoje otroke na ta dogodek in se z njimi veselite Miklavževe dobrote.

Miklavževanje 2015