Avtor: Župnija Moravče Objavljeno: 16. 11. 2014

Revija odraslih pevskih zborov domžalske dekanije v Mengšu

V nedeljo 16. novembra 2014 je v župnijski cerkvi sv. Mihaela v Mengšu potekala revija odraslih cerkvenih pevskih zborov naše dekanije.

Predstavilo se je 11 pevskih zborov iz župnij Domžalske dekanije. Nastopila sta tudi naša odrasla cerkvena zbora, moški in mešani zbor pod vodstvom zborovodje Lojzeta Štefan. Vsak zbor se je predstavil z dvema skladbama po lastnem izboru, pri čemer so bile rdeča nit revije obletnice slovenskih cerkvenih skladateljev. Na koncu so vsi zbori skupaj zapeli še tri pesmi pod vodstvom zborovodkinje dr. Veronike Šarec in ob spremljavi organista Dominika Štefan.

Moravški pevci

Posnetek revije si lahko ogledate v spodnjem posnetku. Nastop našega moškega zbora se začne ob času 58:30, nastop mešanega zbora pa ob 1:04:32. Skupne pesmi se začnejo ob 1:18:50.