Avtor: Župnija Moravče Objavljeno: 18. 09. 2018

Pridruži se pevskemu zboru!

Moravški cerkveni pevski zbori iščemo nove moči in glasove. Te veseli prepevanje, sodelovanje pri bogoslužju, druženje na in ob pevskih vajah, lepa pesem in dobra družba? Ne čaka, pridruži se kateremu od naših župnijskih pevskih zborov! Pevci, zborovodje in organisti te bomo zelo veseli!

Zvončki

Začelo se je novo šolsko leto in tudi Zvončki bomo začeli ogrevati naše glasilke. Če tudi ti uživaš v petju in bi se nam rad/a pridružil/a, pridi v nedeljo, 23.9.2018, ob 9. uri na prvo vajo, ki bo v župnišču v zgornji učilnici. Te že nestrpno pričakujemo.

Zmaji

Za vse mlade od 7. razreda do konca srednje šole: Si pri 10. sveti maši ali na poroki slišal/a živahne ritme duhovne glasbe ob spremljavi našega banda in si želel/a, da bi lahko zapel/a zraven? To je tvoja priložnost! Če rad/a poješ ali bi se tega naučil/a, če bi se rad/a družil/a s prijatelji in učil/a novih pesmi ter z njimi obogatil/a svete maše, poroke in druge dogodke, potem se le pridruži mladinskemu zboru Zmaji! Piši na klara.stefan@gmail.com ali na 031 220 954, da te obvestim o prvi pevski vaji. Zmaji se te že veselimo!

Študentski zbor

Študentje in študentke, vabljeni, da se pridružite študentskemu pevskemu zboru. Pojemo pri svetih mašah, gostujemo po Sloveniji, se družimo, zabavamo in se imamo fino :) Za več informacij pokliči zborovodjo Boštjana Luznarja (031 640 961).

Mešani in moški zbor

Če se sicer ne štejete več pod "mladince" in vas prav tako veseli prepevanje pri bogoslužju, vas vabimo, da se pridružite Cerkvenemu mešanemu zboru! Bas, tenor, alt, sopran ali nekaj vmes - pišite zborovodji Dominiku na 031 483 665 ali na dominik.stefan@gmail.com, da vas obvesti o pevskih vajah ali pa se nam pridružite kar na prvi pevski vaji, ki bo v petek, 21. septembra ob 20. uri v župnišču.

pevski zbori