Dejavnosti in skupine v župniji

V župniji poteka zelo veliko dejavnosti, ki jih pripravljajo različne skupine. Naš cilj je, da lahko vsak župljan v okviru župnijskih aktivnosti najde nekaj zase, da ima možnost biti aktiven pripadnik župnijskega občestva.

Bogate dejavnosti za mlade, kot so skavti, oratorij, otroški in mladinski pevski zbor, mladinski verouk ali oratorij so priložnost, da otroci in mladostniki koristno preživite svoj prosti čas s svojimi prijatelji. Izkušeni in ustvarjalni animatorji, voditelji in zborovodje se prostovoljno in z veseljem potrudijo, da bi vam ponudili zanimive dejavnosti, vsebine in dogodke.

Tudi starejši se lahko vključite v kar nekaj skupin (pevci, biblična skupina, Vera in luč, bralci, ...).

Na spodnjih straneh si lahko preberete več o vseh skupinah in dejavnostih.