60. rojstni dan Ivice Zupančič

V soboto, 26. januarja je na Abrahamovo podlago 50 let, dočakala še 10 let, naša draga članica ŽPS-ja gospa Ivica Zupančič.

Vsi, ki smo se udeležili 2. redne letne seje ŽPS-ja smo ji zaželeli še veliko trdnega zdravja, sreče, veselja, ljubezni in še veliko lepih trenutkov v življenju. Naj ji dobri Bog povrne vso njeno dobroto, pridnost njenih rok, prijaznost in vse tople besede, ki smo jih bili deležni kadarkoli v naših skupnih srečanjih. Prelepo darilo (njene besede),  pa naj jo spominja na vsa naša druženja, na čas, ki ga skupaj preživimo in naj ji bo v lep, trajen spomin. Ob dobrotah izpod njenih rok in dobri kapljici smo ji nazdravili še na mnoga zdrava, srečna in uspešna leta.

Ivi, ostani taka kot si in HVALA  ti za vso pomoč, ki jo nudiš naši župniji pri branju beril, molitvah, krašenju cerkva in še v mnogih drugih delih, ki jih z veseljem opravljaš.

V imenu gospoda župnika Kancijana, sodelavcev in članov ŽPS-ja
Metka Kosmač